Корзина
185 отзывов
1+1=3! Купуй 2 шапки - отримуй 3-тю в подарунок! Детальніше...

Як капелюхи-федори KENT&AVER їздили підкорювати Нідерланди

Минулого місяця ми отримали невеличке, проте дуже цікаве замовлення від дуже енергійного та амбіційного танцювального колективу з міста Ужгород...

20.12.16

Колектив сучасного танцю "Бліц" активно готувався до поїздки в Європу на чемпіонат «World of dance Netherlands 2016». Перед нашим технолом постала задача - створити стильні капелюхи-федори по індивідуальному замовленню. При цьому, головні убори мали гармонічно вписатись в сценічний образ танцюристів.

Чи вдалося нам втілити в життя задумку Марка Полів'яненко - хореографа сучасного танцювального колективу «Бліц»? Пропонуємо нашим читачам невеличкий фотозвіт від учасників «World of dance Netherlands 2016»!

Нарешті ми вдома, стільки хочеться вам розповісти. Це була незабутня поїздка, та неймовірного рівня чемпіонат. 55 команд з усієї Європи, потужні танцівники та нереальна атмосфера. Доки там не побуваєш, не зрозумієш до кінця, що воно таке. 
Ми пишаємось тим, що пройшли відбір і мали змогу змагатись на чемпіонаті такого рівня, на жаль, до фіналу в Лос-Анжелесі ми не потрапили, та ми не засмучуємось і не опускаємо руки. Це безцінний досвід для кожного з нас. 

Величезна подяка батькам, які дали змогу нашим танцівникам поїхати, побачити, виступити та отримати незабутні емоції. Ваша підтримка та віра в наш успіх безцінні!
Дякуємо усім, хто нас підтримував теплими словами у соцмеражах і не тільки!»

Марк Полів'яненко (хореограф танцювального"Бліц")

Компанія KENT&AVER зичить танцювальному колективу «Бліц» удачі, нових звершень, цікавих мандрівок і тільки перемог! «Бліц», ви мега круті!  
Другие новости