Ми продовжуємо навчатися!

KENT&AVER відвідали бізнес-інтенсив з експорту для виробників крафтової продукції. Захід був проведений у м. Полтава завдяки організаторам – Дія.Бізнес та Міжнародній організації з міграції. 16 годин занурення у світ міжнародного ринку, і все завдяки топовим спікерам України з питань експорту продукції.

 

Завдяки щасливому збігу обставин, ми змогли бути присутніми на даному заході та познайомитись з топовими спеціалістами. Надана інформація успішно використовується нами прямо зараз, чому ми більше, ніж раді. Спікери справді були на висоті. Кожен з них додав свій важливий пазлик до нашого загального бачення експорту. Особливо приємним стало те, що учасники мали можливість поспілкуватись на перервах з експертами. Наші питання вітались, а на кожний крок була надана підтримка.

 

Приємною допомогою стали й особисті консультації, які надали всім підприємцям-учасникам за декілька днів після завершення інтенсиву. Наша команда змогла виокремити найболючіші питання та отримати корисні відповіді.

Організаторам хочемо присвятити окремий абзац похвали. Чітко, структурно, вчасно і без метушні – саме таким був захід завдяки злагодженій роботі команди, яка відповідала за проєкт.  Щиро дякуємо!