Першого грудня наша компанія відвідала масштабний бізнес-форум «Легка конфа», що проходив у передмісті Львова.

Захід проводився два дні поспіль. Його головне досягнення - понад шістсот представників мануфактур легкої промисловості, об’єднані ідеєю. Разом ми створили потужний майданчик для комунікації. З кожної нитки взаємодії виткалась якісна модель успішного економічного майбутнього та ефективної співпраці.

 

На заході були присутні фахівці галузі, виробники, інвестори, а також відомі бренди. Завдяки роботі спікерів було викладено широкий обсяг інформації, що посприяв нашому розвитку у сферах маркетингу, екологічного виробництва, HR, PR та колабораціях.

 

Через ефективний нетворкінг представництво компанії Kent&Aver скористалося можливістю отримати нові знання, індивідуально обмінятись інсайтами з іншими, отримати підтримку та відповіді на власні запитання. Ми здобули близько 30 нових знайомств! Особливо зраділи, що пізнаваність нашого бренду зростає та стає якіснішою – близько 70-80% учасників вже знали про нас, або були підписані на наші соцмережі. Також запланували близько 3 колаборацій.

Дуже дякуємо організаторам за організацію цього першого форуму. Ми щиро сподіваємося, що така практика стане регулярною.